Norges Motorsportforbund
English

Forslag til valg av kandidater til forbundsstyret og seksjonsstyrene

  • Politikk

Vedlagt finner dere forslagsskjema til kandidater til forbundsstyret og seksjonsstyrene ved ekstraordinære årsmøter og ting hhv 04. og 05. mai 2019.

Alle forslag sendes inn til nmf@nmfsport.no INNEN mandag 8. april kl 23:59. 

Vi gjør oppmerksom på at det er kun klubber og regioner som formelt kan foreslå kandidater. Vedlagte skjema er for slike formelle forslag og må enten underskrives av klubbens leder eller sendes på epost fra klubbens eller klubbleders oppgitte epostadresse.

Oversikt over valgkomiteene

Valgkomité FS
Leder              Marianne Lundevold, marianne.lundevold@gmail.com, Tlf: 452 35 989
Medlem MC  Inger Marie Pauli, Inmari-p@online.no, Tlf: 464 19 660
Medlem BS   Svein Elgvin, svein@elgvin.org, Tlf: 481 14 555
Medlem SS   Olav Hovet, olahovet@online.no, Tlf: 909 55 050

Valgkomité MC
Leder             Inger Marie Pauli, Inmari-p@online.no, Tlf: 464 19 660
Medlem        Jan Arne Larsen, jan.arne@mekkbil.no, Tlf: 915 37 581
Medlem        Tanya Moi, tanyathe87@gmail.com, Tlf: 979 68 881

Valgkomité BS
Leder            Stine Engelstad, stine_engelstad@hotmail.com, Tlf: 936 78 155
Medlem       Jo Andre Hasle, johasle@gmail.com, Tlf: 926 52 906
Medlem       Per Christian Skoglund, per.christian@pcsdata.no, 908 85 087

Valgkomité SS
Leder            Olav Hovet, olahovet@online.no, 909 55 050
Medlem       May Helen Amundsen, mhba@hotmail.com, 971 18 679
Medlem       Stig Hagadokken, stig.hagadokken@pon-cat.com, 908 69 911

Valgkomité RSM
Leder           Robin Houmb, robin.houmb@gmail.com, 924 54 641
Medlem      Jonas Ramsrud, jonas.ramsrud@gmail.com, 924 53 745
Medlem      Asbjørn Valsø, asbjorn@valso.net, 474 44 829