Norges Motorsportforbund
English

Resultater NM-veka

Resultater Finale Junior X-trial Ruten 26. juni 2019

1.  Mats Nilsen, Riska Motorsykkelklubb
2. Simen Henriksen Eliassen, Vaulali Trial Klubb
3. Andreas Jørgensen, Grimstad Trial klubb - Motorsport
4. Isak Tobias Hamre Asheim, Vaulali Trial Klubb

Resultater Finale Kvinner X-trial Ruten 26. juni 2019

1. Ingveig Håkonsen, Skiptvet Motoraktivitetsklubb
2. Jule Steinert, ACCK Trial
3. Seline Meling, Riska Motorsykkelklubb
4. Ingeborg Aurora Bergersen, Skiptvet Motoraktivitetsklubb

Resultater Finale Elite X-Trial Ruten 26. juni 2019

1. Sondre "Gekko" Haga, Riska Motorsykkelklubb
2. Håkon Pedersen, NMK Bergen
3. Ib Vegard Andersen, Eiker Trialklubb
4. Mats Nilsen, Riska Motorsykkelklubb

Resultater Finale Junior Aquabike Vågen 26. juni 2019

1. Martin Mykland Jacobsen, Hjellestad Jetski Klubb
2. Emil Milde, Hjellestad Jetski Klubb
3. Kristoffer Kalland, Hjellestad Jetski Klubb
4. Benedicte Drange, Hjellestad Jetski Klubb

Resultater Finale Senior Aquabike Vågen 26. juni 2019

1. Dag Martin Drange, Hjellestad Jetski Klubb
2. Emil Milde, Hjellestad Jetski Klubb
3. Oliver Liseth, Hjellestad Jetski Klubb
4. Kaspar Vindenes Olsen, Hjellestad Jetski Klubb

Resultater Finale Speedcross MX 85 Bybergsanden 29. juni 2019

1. Elias Auclair, Vennesla Motorsportklubb
2. Andreas Meyer, NMK Notodden
3. Mathias Kjørstad Lauli, NMK Notodden
4. Ole Morten Torbergsen, Bybergsanden Motocross Klubb

Resultater Finale Speedcross MX 125 Bybergsanden 29. juni 2019

1. Råg Rindal, Surnadal Motocross Klubb
2. Nicolay Wachendorf, Vennesla Motorsportklubb
3. Petter Sønsthagen, NMK Rena
4. Peder Storhaug, Bybergsanden Motocross Klubb

Resultater Finale Speedcross MX Damer Bybergsanden 29. juni 2019

1. Mathea Selebø, Elgane Motorsykkelklubb
2. Martine Hughes, Elgane Motorsykkelklubb
3. Madelen H. Pedersen, Oslo Motorsportklubb
4. Andrine Olstad, Lunner Motorsport

Resultater Finale Speedcross MX Åpen Bybergsanden 29. juni 2019

1. Magne Klingsheim, Elgane Motorsykkelklubb
2. Lasse Christoffersen, Lier Motorsportklubb
3. Håkon Mindrebøe, Svinndal Motocrossklubb
4. Vegard Falmår, Bybergsanden Motocross Klubb

Aktuelt