Utvalg

Norges Motorsportforbund har ulike utvalg med særlig fokus på enkelte områder. Noen av disse utvalgene er valgt på Forbundstinget etter NMFs lov, mens fagutvalgene utpekes av Forbundsstyret.

Tingvalgte utvalg:

Kontrollutvalget   
LederLene Fevanglenefevang@icloud.com934 29 539
MedlemHeike Erdemannto-lur@online.no974 19 227
MedlemErik Coldevineacolde@online.no915 47 296
VaraTore Lassesentlomega@gmail.com959 48 794
    
Lovutvalget   
LederTrygve Johnsrudtrygvejohnsrud@hotmail.com924 28 159
MedlemKjersti Gudheim Pedersenroy-p2@online.no906 10 556
MedlemGro Colsethgro@colseth.com906 63 499
VaraHelge Lilleeidethelge.lilleeidet@svorka.net957 00 978
VaraHenrik Coldevinhenrik-angell@hotmail.com986 14 747
Appellutvalget   
LederMary-Ann Westbyemary-ann@nvk.as900 87 072
VaraElin Vandevjenelin.vandevjen@gmail.com901 16 604
Medlem BåtRoger Einhaugroger@ngpoffshore.com970 85 673
Medlem MCSvein Nilsen  
Medlem RSMLars Tommy Berntsenlars.tommy@bmrk.net958 76 604
Medlem SSRagna Anita Hansenragnaanita.hansen@gmail.com986 92 034
Sanksjonsutvalget   
LederHarald Halvorsen  
    
Medlem MCSverre Grytnessg@eiko.no901 53 070
Medlem RSMAsim Akramasimakram2403@gmail.com454 61 376
Medlem SSAnn Lundann.lund@nmknordreisa.no932 38 341
VaraErlend Mjøen Berge-m-berg@hotmail.com974 18 670
VaraWenche Løvliewenlovlie@gmail.com918 56 632
Valgkomitéen   
LederMarianne Lundevoldmarianne.lundevold@gmail.com45 23 58 98
Medlem BSSvein Elgvinsvein@elgvin.org48 11 45 55
Medlem SSOlav Hovetolahovet@online.no90 95 50 50
Medlem RSM   
Valgkomité MC   
    
MedlemJan Arne Larsenjan.arne@mekkbil.no915 37 581
MedlemTanya Moitanyathe87@gmail.com979 68 881
    
Valgkomité BS   
LederStine Engelstadstine_engelstad@hotmail.com936 78 155
MedlemJo Andre Haslejohasle@gmail.com926 52 906
MedlemRobert Andersenrobert.andersen@aviator.eu98298506
Valgkomité SS   
LederOlav Hovetolahovet@online.no909 55 050
MedlemMay Helen Amundsenmhba1@hotmail.com971 18 679
MedlemStig Hagadokkenstig.hagadokken@pon-cat.com908 69 911
Valgkomité RSM   
LederRobin Houmbrobin.houmb@gmail.com924 54 641
MedlemJonas Ramsrudjonas.ramsrud@gmail.com924 53 745
MedlemAsbjørn Valsøasbjorn@valso.net474 44 829

 

Fagutvalg:

Utvalg

Leder

Fagside

Medisinsk utvalgDag Egil NilssenKlikk her
Utvalg for anlegg, miljø og teknologiKnut Iver SkøienKlikk her

Fagutvalg for utdanning og integrering

 Klikk Her
UngdomsutvalgElise HoltanKlikk Her
BarneidrettsutvalgPer Christian BjærlinKlikk her
Digitaliseringsutvalg Klikk her
Arrangementsutvalg Klikk her
Åpenhetsutvalget Klikk her
Full fokus igjennom hele løpet! Hvis ikke kan litt ekstra vind vippe deg over (gikk heldigvis bra denne gangen) ———————————————————#boatraceing #race #superfast #fastboats #funandgames #almostgotbad  #saftyfirst 📸 Jon Petter Marthinsen

Full fokus igjennom hele løpet! Hvis ikke kan litt ekstra vind vippe deg over (gikk heldigvis bra denne gangen) ———————————————————#boatraceing #race #superfast #fastboats #funandgames #almostgotbad #saftyfirst 📸 Jon Petter Marthinsen ...

80 0
Kommer ikke nærmere startområdet enn dette 🙌🏻 @tbgrace Lykke til alle sammen!!! #boatrace #raceing #superfast

Kommer ikke nærmere startområdet enn dette 🙌🏻 @tbgrace Lykke til alle sammen!!! #boatrace #raceing #superfast ...

74 0
Holder god avstand og humøret oppe 🤟🏻👌🏻🙏🏻 lykke til med arrangementet i dag 🚤 @tbgrace

Holder god avstand og humøret oppe 🤟🏻👌🏻🙏🏻 lykke til med arrangementet i dag 🚤 @tbgrace ...

40 0
Olav Frostad Dahle, Lørenskog MBK, er TQ (Top Qualifier) og er sikret pole position i morgendagens A-finale i 1/10 IC Track. #RSM #nmveka2020 #Radiostyrt

Olav Frostad Dahle, Lørenskog MBK, er TQ (Top Qualifier) og er sikret pole position i morgendagens A-finale i 1/10 IC Track. #RSM #nmveka2020 #Radiostyrt ...

45 0
Gjesteklasse NM #mx #mx2 #motocross #624 #nmveka2020

Gjesteklasse NM #mx #mx2 #motocross #624 #nmveka2020 ...

140 1
NM RSM er offisielt åpnet med førermøte og nasjonalsang

NM RSM er offisielt åpnet med førermøte og nasjonalsang ...

51 1
Husk lyd 😁👌🏻 Alle trenger vi en heiagjeng i blandt!!! @erikamelchior er en del av Landslaget vårt i Trial, og her blir hun pushet av den ekstremt engasjerte treneren @mariusdammyr 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🙌🏻👏🏻 #motbakkeløp #motorsport #motorsportglede #trial #treningsglede

Husk lyd 😁👌🏻 Alle trenger vi en heiagjeng i blandt!!! @erikamelchior er en del av Landslaget vårt i Trial, og her blir hun pushet av den ekstremt engasjerte treneren @mariusdammyr 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🙌🏻👏🏻 #motbakkeløp #motorsport #motorsportglede #trial #treningsglede ...

93 0
Da begynner landslagene våre å komme godt i gang med treninga igjen !!! Her har dere en hilsen fra @mariusdammyr som er trener for Trial 👏🏻🙌🏻💪🏻#motorsport #motorsportglede #trial #trening #treningsglede

Da begynner landslagene våre å komme godt i gang med treninga igjen !!! Her har dere en hilsen fra @mariusdammyr som er trener for Trial 👏🏻🙌🏻💪🏻#motorsport #motorsportglede #trial #trening #treningsglede ...

64 0
Enduro landslaget er ut å tester utholdenhet i dag! 3000 meter’n på 12.30 for gutta, og 14.30 for jenta. Kanskje du vil teste selv å? #utholdenhetstrening #utholdenhet #3000m #løpeglede #melkesyre #løpeglede #motorsport #enduro 🤩🤗🏃🏼🏃‍♀️

Enduro landslaget er ut å tester utholdenhet i dag! 3000 meter’n på 12.30 for gutta, og 14.30 for jenta. Kanskje du vil teste selv å? #utholdenhetstrening #utholdenhet #3000m #løpeglede #melkesyre #løpeglede #motorsport #enduro 🤩🤗🏃🏼🏃‍♀️ ...

125 0