Forbundsstyret og seksjonsstyrene

Her finner du kontaktinformasjon til de tillitsvalgte i Norges Motorsportforbund. Forbundsstyret er vårt øverste organ, og hver seksjon har sitt eget styre.

Forbundsstyret

Verv Navn Klubb Telefon Epost
President Per Velde Karmøy Motocrossklubb 91126515  president@nmfsport.no
1. Visepresident MX Hans Petter Engstrøm Lunner Motorsport  90659593 hpen@online.no 
Vara Eirik Skårdalsmo Hell Motorsportklubb 93439963 eirik.skaardalsmo@gmail.co
Visepresident Motorsykkelsport Elin Frager OMS trial-klubb 97979227 elinkamifra@gmail.com 
Vara Terje Lundevold Kristiansand Trialklubb 90595235 terje.lundevold@nov.com 
Visepresident Snøscootersport Line Karlsen Nordreisa MK 99501055 soster.line.as@gmail.com 
Vara Tor Farstad Meråker Motorsportklubb 95815330 torfarstad@hotmail.com 
Visepresident Båtsport Joyce Christine Andersen Re Motorsport  91813340 jca@messe.no 
Vara Carina Bruvik Drange Hjellestad Jet Ski Klubb 90015882 carina@dinvest.no 
Visepresident Radiostyrt Motorsport Kjetil Kristiansen Kodal RC Klubb  46348835 kjetil@mont-tech.no 
Vara Pål Eide Kodal RC Klubb  95759569 pal.eide@ebnett.no  
Ungdomsrepresentant Elise Holtan Lier MSK  45405193 elise.holtan@outlook.com 
Vara  Robin Austad Smulan Innherred Motorsport Klubb 97021797  r-smulan@hotmail.com  
Seksjonsstyreleder MC Emilie Westbye Trøgstad KFUK/KFUM Trial 48005173  emilie@nvk.as 
Seksjonsstyreleder Båt Morten Bjerknæs Outboardklubben 99530494 mortenbjerknaes@gmail.com 
Seksjonsstyreleder SS Klemet Erlend Hætta Kautokeino Motor Klubb  91871744 keh1973@hotmail.com 
Seksjonstyreleder RSM Christina Thorsbakken Nygård GTL RC-Klubb 45284405 christinathorsbakken@hotmail.com 

Seksjonsstyret Motorsykkelsport

Verv Navn Klubb Telefon Epost
Seksjonsstyreleder Emilie Westbye Trøgstad KFUK/KFUM Trial 48005173 emilie@nvk.as
Nestleder Bjørn Hovden Asker Motorsportklubb 90776106 bjorn.hovden@icloud.com
Grenansvarlig Motocross Ole Ivar Bjørkamo Gjerdrum Motorklubb 41481000 oib@mxnorge.no
Vara Motocross Jørgen Bye Hell Motorsportklubb 46900099 jb@mxnorge.no
Grenansvarlig Trial Roald K. Steinvik Vaulali Trial Klubb 45002243 roald.stenvik@gmail.com
Vara Trial Vidar Christensen Kristiansand Trial Klubb 90178874 vida-c@online.no
Grenansvarlig Roadracing Anita Traasdahl Sæter Rakkestad Motorsportklubb 92228614 at@powersports.no
Vara Roadracing Trond R. Rusthen Borg Motorsykkelklubb 91690946 trond@berema.no
Grenansvarlig Enduro  Asbjørn Sletholt Siljan MC-klubb 41564430 a.sletholt@gmail.com
Vara Enduro Vibeke Wiik Enebakk Motorsportklubb 90983112 bekemor37@gmail.com 
Grenansvarlig Dragbike Lin Amundsen Romerike Dragbike Klubb 91771885 linamundsen@gmail.com 
 Vara Dragbike Jens Petter Pettersen Romerike Dragbike Klubb 40408105 jens-petter@videoutstyr.no 
Grenansvarlig Quad Espen Trosthoel NMK Notodden 41313300 espen.trosthoel@technipfmc.com
Vara Quad Tore-Michal Fjelle   97532215 tore.fjelle@hotmail.com
Ungdomsrepresentant Andreas Øksenholt Re Motorsportklubb 46545130 andreas20099@gmail.com
Ungdomsrepresentant vara Mette Fidje Kristiansand Trial Klubb 98845391 mette.fidje@hotmail.com 

Seksjonsstyret Snøscootersport

Verv Navn Klubb Telefon Epost
 Seksjonsstyreleder Klemet Erland Hætta Kautokeino Motor Klubb  91871744 keh1973@hotmail.com
 Nestleder Nina Lunden Tydal Motorsykkelklubb 90012697 kaare-l@online.no
Grenansvarlig Snowcross

 
Geirmund Lie Valdres Snøscooterklubb 90522156  geirmund.lie@gmail.com
 Vara Dan Vidar Rasmus Karasjok Motorklubb 91145877 dv-rasmu@online.no 
Grenansvarlig Snowdrag Espen Persen Lakselv Motorklubb 92619939 ebpersen@gmail.com 
Vara Bjørn Ivar Henriksen Kautokeino Motor Klubb 99228591 bjornivarhenriksensara@gmail.com 
 Ungdomsrepresentant Marte Lunden Tydal Motorsykkelklubb 40048415 marte@tydal.net
Vara  Ole Herman Sjøgren Hammerfest Racing Klubb 48195425 olehermans@hotmail.com 
Leder Snøfor Johan Mathis Gaup Kautokeino Motor Klubb 91104815  cpmproffen@gmail.com 
Medlem Snøfor        

Seksjonsstyret Båtsport

Verv Navn Klubb Telefon Epost
Seksjonsstyreleder Morten Bjerknæs Outboardklubben 99530494 mortenbjerknaes@gmail.com 
 Nestleder Mette Moen Knutsen  Tvedestrand Racing Klubb 91698204 mmk@offrace.com 
Grenansvarlig, Aquabike Lars Magne Drange  Hjellestad Jet Ski Klubb  46800088  lars.magne@dinvest.no
 Vara Christian Hammernes MK Trondhjem Racing Klubb 91607490 christian.hammernes@vannscooternorge.no
Grenansvarlig Circuit Jarle Hagane Songe Motorbåtforening 99151087 jarlehagane@gmail.com
 Vara Anne-Lise Linja Songe Motorbåtforening 90848824 anneliselinja@gmail.com
Grenansvarlig Offshore  Åsmund Næss Arendal Båtsportklubb 46982599 aasnaess@online.no
 Vara Nicolay Rylander Arendal Båtsport-klubb 97002288 nicolayrylander@gmail.com
Ungdomsrepresentant Andrine Linja Songe Motorbåtforening 90848824 andrine.l@hotmail.com 
Vara Gøran Hasle Båtsportklubben Sør    

Seksjonsstyret Radiostyrt Motorsport

Verv Navn Klubb Telefon Epost
Leder Christina Thorsbakken Nygård  GTL - RC Klubb   45284405 christinathorsbakken@hotmail.com
Nestleder Håvard Gulliksen  SAS Modellbilklubb 41525555   hagullik@online.no
Grenansvarlig Fuel Onroad  Anders Mikkelsen  Valdres Modellbilklubb 95279496 andmikk@gmail.com 
Vara Trygve Bull Freng  Lørenskog Modellbilklubb 91826007 freng.trygve_bull@getmail.no 
Grenansvarlig 1:8 Offroad Hans Magne Berg Oslo Modellbilklubb 95453682 hamagne31@gmail.com 
Vara Andreas Flaten GTL - RC Klubb   95009824 flaten_andreas@yahoo.no
Grenansvarlig 1:10 Offroad  Steffen Larsen Oslo Modellbilklubb 97847354 steffen.larsen@outlook.com 
Grenansvarlig Elektro Onroad Geir Bjarte Terum Lørenskog Modellbilklubb 95179444  gterum@hotmail.com 
Vara Hans Nikolaisen Lørenskog Modellbilklubb 48253649 hanikol@online.no
Ungdomsrepresentant  Sandra Kristiansen Oslo Modellbilklubb   sandra.kri@hotmail.com