Norges Motorsportforbund
English

Forbundsstyret og seksjonsstyrene

Her finner du kontaktinformasjon til de tillitsvalgte i Norges Motorsportforbund. Forbundsstyret er vårt øverste organ, og hver seksjon har sitt eget styre.

Forbundsstyret

Verv Navn Klubb Telefon Epost
President Emilie Westbye Trøgstad KFUK/KFUM Trial 48005173 president@nmfsport.no 
1.Visepresident MC Elin Frager OMS trial-klubb 97979227 elinkamifra@gmail.com 
Vara Terje Lundevold Kristiansand Trialklubb 90595235 terje.lundevold@nov.com
Visepresident MX Eirik Skårdalsmo Hell Motorsportklubb 93439963 eirik.skaardalsmo@gmail.co
Vara Ingunn Vinge Hell Motorsportklubb 47312336 ingunnvinge@hotmail.com 
Visepresident Snøscootersport Line Karlsen Nordreisa MK 99501055 soster.line.as@gmail.com 
Vara Tor Farstad Meråker Motorsportklubb 95815330 torfarstad@hotmail.com 
Visepresident Båtsport Per Christian Skoglund Outboardklubben 90885087 per.christian@pcsdata.no  
Vara Carina Bruvik Drange Hjellestad Jet Ski Klubb 90015882 carina@dinvest.no 
Visepresident Radiostyrt Motorsport Kjetil Kristiansen Kodal RC Klubb 46348835 kjetil@mont-tech.no 
Vara Pål Eide Kodal RC Klubb 95759569 pal.eide@ebnett.no  
Ungdomsrepresentant Elise Holtan Lier MSK 45405193 elise.holtan@outlook.com 
Vara  Robin Austad Smulan Innherred Motorsport Klubb 91913835 r-smulan@hotmail.com  
Seksjonsstyreleder MC Cato Ove Karlsen Osloungdommens Motorsenter Trialklubb 90549109 cato@ffvno 
Seksjonsstyreleder Båt Morten Bjerknæs Outboardklubben 99530494 mortenbjerknaes@gmail.com 
Seksjonsstyreleder SS Klemet Erland Hætta Kautokeino Motor Klubb 91871744 keh1973@hotmail.com 
Seksjonstyreleder RSM Christina Thorsbakken Nygård GTL RC-Klubb 45284405 christinathorsbakken@hotmail.com

 


Seksjonsstyret Motorsykkelsport

Verv Navn Klubb Telefon Epost
Seksjonsstyreleder Cato Ove Karlsen Osloungdommens Motorsportsenter Trialklubb 90549109 cato@ffv.no 
Nestleder Elizabeth Kobberød Arctic Circle Motorsportklubb 92082072 elizabeth@bikeport.no 
Grenleder Motocross Geir Øyen Enebakk Motorsportklubb 93219960 geoeyen@online.no 
Vara Motocross        
Grenleder Trial Roald K. Steinvik Vaulali Trial Klubb 45002243 trial@mc.nmfsport.no
Vara Trial Vidar Christensen Kristiansand Trial Klubb 90178874 trialvara@mc.nmfsport.no
Grenleder Roadracing Arne Viken OS MX & MC Klubb 90834119 arne@baneviken.com 
Vara Roadracing Raymond Olsen Oslo Motorsportklubb 45492050 dyrkolbotn82@gmail.com 
Grenleder Enduro  Asbjørn Sletholt Siljan MC-klubb 41564430 enduro@mc.nmfsport.no
Vara Enduro Vibeke Wiik Enebakk Motorsportklubb 90983112 endurovara@mc.nmfsport.no
Grenleder Dragbike Lin Amundsen Romerike Dragbike Klubb 91771885 dragbike@mc.nmfsport.no
 Vara Dragbike Jens Petter Pettersen Romerike Dragbike Klubb 40408105 dragbikevara@mc.nmfsport.no 
Grenleder Quad Espen Trosthoel NMK Notodden 41313300 quad@mc.nmfsport.no
Vara Quad Tore-Michal Fjelle NAF Motorsportklubb Ålesund 97532215 quadvara@mc.nmfsport.no
Ungdomsrepresentant Madelen Hofseth Pedersen Oslo Motorsportklubb 93431472 madelenhpedersen-@hotmail.com
Ungdomsrepresentant vara Mette Fidje Kristiansand Trial Klubb 98845391 ungmcvara@mc.nmfsport.no 

Seksjonsstyret Snøscootersport

Verv Navn Klubb Telefon Epost
 Seksjonsstyreleder Klemet Erland Hætta Kautokeino Motor Klubb 91871744 keh1973@hotmail.com
 Nestleder Nina Lunden Tydal Motorsykkelklubb 90012697 kaare-l@online.no
Grenleder Snowcross

 
Geirmund Lie Valdres Snøscooterklubb 90522156 geirmund.lie@gmail.com
 Vara Dan Vidar Rasmus Karasjok Motorklubb 91145877 dv-rasmu@online.no 
Grenleder Snowdrag Espen Persen Lakselv Motorklubb 92619939 ebpersen@gmail.com 
Vara Bjørn Ivar Henriksen Kautokeino Motor Klubb 99228591 bjornivarhenriksensara@gmail.com 
 Ungdomsrepresentant Marte Lunden Tydal Motorsykkelklubb 40048415 marte@tydal.net
Vara  Ole Herman Sjøgren Hammerfest Racing Klubb 48195425 olehermans@hotmail.com 
Leder Snøfor Johan Mathis Gaup Kautokeino Motor Klubb 91104815  cpmproffen@gmail.com 

Seksjonsstyret Båtsport

Verv Navn Klubb Telefon Epost
Seksjonsstyreleder Morten Bjerknæs Outboardklubben 99530494 mortenbjerknaes@gmail.com 
 Nestleder Mette Moen Knutsen  Tvedestrand Racing Klubb 91698204 mmk@offrace.com 
Grenleder Aquabike Lars Magne Drange  Hjellestad Jet Ski Klubb  46800088 lars.magne@dinvest.no
 Vara Christian Hammernes MK Trondhjem Racing Klubb 91607490 christian.hammernes@vannscooternorge.no
Grenleder Circuit Jarle Hagane Songe Motorbåtforening 99151087 jarlehagane@gmail.com
 Vara Anne-Lise Linja Songe Motorbåtforening 90848824 anneliselinja@gmail.com
Grenleder Offshore  Åsmund Næss Arendal Båtsportklubb 46982599 aasnaess@online.no
 Vara Nicolay Rylander Arendal Båtsport-klubb 97002288 nicolayrylander@gmail.com
Ungdomsrepresentant Andrine Linja Songe Motorbåtforening 90848824 andrine.l@hotmail.com 
Vara Gøran Hasle Båtsportklubben Sør 91814652 gorhasle@gmail.com  

Seksjonsstyret Radiostyrt Motorsport

Verv Navn Klubb Telefon Epost
Leder Christina Thorsbakken Nygård  GTL - RC Klubb   45284405 christinathorsbakken@hotmail.com
Nestleder Håvard Gulliksen  SAS Modellbilklubb 41525555  hagullik@online.no
Grenleder Fuel Onroad  Anders Mikkelsen  Valdres Modellbilklubb 95279496 andmikk@gmail.com 
Vara Trygve Bull Freng  Lørenskog Modellbilklubb 91826007 freng.trygve_bull@getmail.no 
Grenleder 1:8 Offroad Hans Magne Berg Oslo Modellbilklubb 95453682 hamagne31@gmail.com 
Vara Andreas Flaten GTL - RC Klubb   95009824 flaten_andreas@yahoo.no
Grenleder 1:10 Offroad  Steffen Larsen Oslo Modellbilklubb 97847354 steffen.larsen@outlook.com 
Vara Jaran Flaath Kristiansand Modelbilklubb 97193369 jaran.flaath@gmail.com 
Grenleder Elektro Onroad Geir Bjarte Terum Lørenskog Modellbilklubb 95179444  gterum@hotmail.com 
Vara Hans Nikolaisen Lørenskog Modellbilklubb 48253649 hanikol@online.no
Ungdomsrepresentant  Sandra Kristiansen Oslo Modellbilklubb 46348835 sandra.kri@hotmail.com  

Aktuelt